Laen kinnisvara tagatisel
Valitud summa: --
Valitud periood: --
Tagasimakse valik:
Kuumakse €*

* - Arvutus on indikatiivne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga. 10 000 € laenusumma puhul perioodiga 7 aastat, fikseeritud intressimääraga 10 % on krediidi kulukuse määr 11,73 % (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 166,17 €, lepingutasu 300 €, laenu tagasimaksete summa 14 257,40 € ja laenu kogusumma 14 557,40 €. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping.


Tallinna Hoiu-laenuühistu

Hoiused Hoius on sobiv lahendus isikule, kes soovib lasta oma raha kasvada... Loe lähemalt
Liikmeks astumine Liikmeks astumiseks tuleb esitada avaldus ning tasuda sisseastumismaks... Loe lähemalt

Tallinna HLÜ finantsteenused liikmetele

Tallinna Hoiu-laenuühistu on füüsiliste ja juriidiliste isikute hoiundus- ja laenundusalaseks teenindamiseks loodud finantseerimisasutus, mille eesmärgiks on ühistegevuse kaudu liikmetele teenuste osutamine.

Tallinna Hoiu-laenuühistu on asutatud 2010. aastal. Ühistu tegevuspiirkonnaks on Eesti Vabariigi territoorium. Ühistu tegutseb tulundusühistuna Eesti Vabariigi õigusaktide ning ühistu põhikirja alusel.

Tallinna Hoiu-laenuühistu põhitegevusalaks on liikmetega järgmiste tehingute tegemine:

Tallinna Hoiu-laenuühistu eesmärgiks on pakkuda oma liikmetele kõige soodsamat, kvaliteetsemat ning mitmekesisemat finantsteenust. Ühistu liikmed on ühtlasi ka selle omanikud ja kliendid. Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmed osalevad ühistu juhtimisel ja ühistu tegevuse üle järelevalve teostamisel. Ühistu kõrgem organ on ühistu liikmete üldkoosolek. Otsuste vastuvõtmisel on igal liikmel üks hääl.