Tähtajaline hoius

Tallinna Hoiu-laenuühistu tähtajalise hoiuse põhitingimused

Tähtajaline hoius on sobiv lahendus isikule, kes soovib lasta oma hoiustatud rahal stabiilselt kasvada ning ei vaja seetõttu võimalust teha hoiuperioodi jooksul hoiuselt väljamakseid.

Hoiustamiseks Tallinna Hoiu-laenuühistus tuleb olla ühistu liige. Kui Te ei ole veel liige, siis tuleb Teil esmalt liikmeks astuda.

Pärast ühistu liikmeks vastuvõtmist avaneb uuele liikmele võimalus hoiustada oma vabad rahalised vahendid erinevatel tingimustel:

1

Üheaastane hoius: intress 5,5%

Sisestage soovitud summa

Teie teenite:
kuus 0 / aastas 0

2

Kaheaastane hoius: intress 6%

Sisestage soovitud summa

Teie teenite:
kuus 0 / aastas 0

Hoiuseid võib olla avatud ühistuliikmel mitu, sellega ei kaasne lisatasusid. Hoiuseleping pikeneb automaatselt 1 aasta võrra kui hoiuse lepingusse pole märgitud teisiti. Hoiuseintressid kantakse soovi korral iga kuu hoiustaja arveldusarvele.

Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga, mille Tallinna Hoiu-laenuühistu intresside väljamaksmisel kliendi nimel kinni peab, tasudes Maksu- ja Tolliametile tulumaksu ning hoiustajale intresside netosumma. Netointressimäära suurus on 5.5% korral - 4,4% ja 6% korral - 4,8%.

Investeerige oma raha ning avage tähtajaline hoius Tallinna Hoiu-laenuühistus!