Tallinna Hoiu-Laenuühistu hoiused

Kui palju Teie raha teenib, kui see on Teie pangakontol? Tõenäoliselt vähe või üldse mitte midagi. Kutsume Teid üles oma raha kasvatama Tallinna Hoiu-Laenuühistus. Omades enam kui 10-aastast kogemust selles valdkonnas teame, kuidas hoiustatud raha pidevalt kasvatada.

Meie ühistus saate valida kas tähtajalise või kogumishoiuse vahel. Mugavuse huvides oleme koostanud võrdleva tabeli, mille kaudu saate tutvuda meie poolt pakutavate hoiuste tingimustega. Tingimuste võrdlemiseks, valige hoiuse tüüp, summa ning periood.

  Tähtajaline hoius Kogumishoius
Periood kuni 2 aastat kuni 2 aastat
Minimaalne summa 2000 € 2000 €
Täiendavad sissemaksed Ei Jah
Täiendavate sissemaksete minimaalne summa - 200 €
Mitme hoiuselepingu sõlmimise võimalus Jah Jah
Intressimakse Iga kuu Perioodi lõpus
Liitintress Intress, mis arvutatakse laenu või investeeringu põhisummalt ja sellele lisandunud eelmiste perioodide intressidelt Ei Jah
Lepingu automaatse pikendamise võimalus Jah Jah

Kogumishoius

On hoius mis sobib eelkõige neile, kes soovivad kogumisega kasvatad oma sääste, või plaanivad koguda teatud kindla summa, et soetada kodu või minna reisile. Kogumishoiust saate alustada 2000,00 eurose sissemaksega ning teha omalsoovil juurdemakseid alates 200,00 erost.

Sisestage soovitud summa

Üheaastane hoius

intress 5.5% aastas

Teie teenite:

0.00

Kaheaastane hoius

intress 6% aastas

Teie teenite:

0.00

Tähtajaline hoius

Kokkulepitud tähtajaks sõlmitud hoius, mis võimaldab Teil hoiustavalt summalt teenida intresse iga kuu, kvartali või perioodi lõpus. Kui tekib kiire ja möödapääsmatu vajadus oma hoiusele pandud säästude kasutamiseks, on võimalik raha juba enne tähtaega välja võtta ilma intressi kaotamata. Hoiusta oma raha täiendavaks igakuiseks tuluks.

Sisestage soovitud summa

Üheaastane hoius

intress 5.5% aastas

Teie teenite:

kuus 0 \ aastas 0

Kaheaastane hoius

intress 6% aastas

Teie teenite:

kuus 0 \ aastas 0

Hoiuseid võib olla avatud ühistuliikmel mitu, sellega ei kaasne lisatasusid. Hoiuseleping pikeneb automaatselt hoiuperioodi võrra (1 aasta või 2 aastat), kui hoiuselepingusse pole märgitud teisiti. Hoiuseintressid kantakse soovi korral iga kuu hoiustaja arveldusarvele.

Tulenevalt tulumaksuseadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga, mille Tallinna Hoiu-laenuühistu intresside väljamaksmisel kliendi nimel kinni peab, tasudes Maksu- ja Tolliametile tulumaksu ning hoiustajale intresside netosumma. Netointressimäära suurus on 5.5% korral - 4,4% ja 6% korral - 4,8%.

Investeerige oma raha ning avage tähtajaline hoius Tallinna Hoiu-laenuühistus!